Rajdy WRC

>
Rajdy WRC

Obsługa PR polskiego teamu "LP RALLY" startującego w klasie WRC2

Case Study

Nasze wsparcie

W sezonie 2018 obsługiwaliśmy jedyny polski zespół startujący w Rajdowych Mistrzostwach Świata, relacjonując na żywo kolejne rajdy. Odwiedziliśmy Sardynię, Portugalię, Szwecję, Włochy, Niemcy oraz Korsykę, dbając o to, by dziennikarze otrzymywali wysokiej jakości materiały prasowe, a fani mogli śledzić starty polskiej załogi w mediach społecznościowych.

01. CEL

Medialne nagłośnienie startów polskiej załogi w WRC-2 i zbudowanie zaangażowanej społeczności na Facebooku, Instagramie i Twitterze

02. Relacje na żywo

Nasz zespół dołączył do teamu rajdowego, odwiedzał kolejne kraje i na bieżąco relacjonował wszystkie odcinki specjalne rajdów WRC-2

03. Zaangażowana społeczność

Dbając o aktualność treści, przyciągnęliśmy fanów motorsportu, którzy chętnie angażowali się w dyskusje w mediach społecznościowych

Nasze działania

O załodze Łukasz Pieniążek, Przemysław Mazur mówiły największe media w kraju. Kierowca regularnie udzielał wywiadów, a dziennikarze chętnie publikowali relacje przesyłane przez nasz zespół prasowy.

0
Zasięg marki osobistej Łukasza Pieniążka w Internecie
0
publikacji w prasie
0
publikacji w Internecie, radiu i telewizji

Wizerunek sportowca

We współpracy z agencją Funktional stworzyliśmy i promowaliśmy wizerunek odważnego młodego sportowca walczącego o światowe podium WRC2. 

Play Video

Wartość reklamowa

Szacunkowa wartość publikacji na temat Łukasza Pieniążka w mediach przekroczyła

0
złotych

Nasza efektywność

Można zatem oszacować, iż nasze działania były około siedmiokrotnie efektywniejsze niż tradycyjna reklama w stosunku do budżetu.

Tradycyjne działania reklamowe
Zintegrowane działania PR 365Agencja

Możemy zadbać też o Twoją markę!

Dobieramy rozwiązania w sposób indywidualny, adekwatnie do promocji, sytuacji i marki, mając zawsze na uwadze efektywność działań.

Zadzwoń teraz

+48 537 997 537

Contact Us

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.