Adam Małysz – Rajd Dakar

>
Adam Małysz – Rajd Dakar

GO RALLY APP wyjątkowA GRA NA FACEBOOKU
dla fanów Małysza

Case Study

Nasze wsparcie

Zadbaliśmy o to, by fani skoków narciarskich i sportów motorowych kibicowali Adamowi Małyszowi w jego starcie w Rajdzie Dakar, jednocześnie wcielając się w postać mistrza i skacząc jego terenowym pick'upem z Wielkiej Krokwi w Zakopanem w naszej interaktywnej grze na Facebooku.

01. AMBITNY CEL

Zaangażowanie fanów dwóch różnych dyscyplin sportowych: skoków narciarskich i sportów motorowych w celu zbudowania społeczności kibicującej Adamowi Małyszowi na Facebooku. Kampania w kulminacyjnym momencie Pucharu Świata w Skokach Narciarskich i Rajdu Dakar 2013

02. IDEA KREATYWNA

Najbardziej znany polski skoczek narciarski, który debiutuje w sportach motorowych, skacze swoim rajdowym samochodem z największej polskiej skoczni.

03. WDROŻENIE

Zaprojektowaliśmy aplikację działającą na platformie Facebook, w której gracze mogli wcielać się w rolę Małysza i bić rekordy skoczni, skacząc z niej repliką Toyoty Hilux – oficjalnego samochodu sportowca w Rajdzie Dakar 2013.

Nasze działania

Stworzyliśmy interaktywną grę, dzięki której kibice Adama Małysza zaczęli śledzić starty skoczka w Rajdzie Dakar. Zaangażowanie fanów przerosło nasze oczekiwania. Gracze polecali aplikację swoim znajomym, powodując dynamiczny wzrost liczby nowych polubień strony sportowca na Facebooku.

0
Więcej niż 60 tysięcy fanów zagrało w grę, bijąc rekord Wielkiej Krokwi
+ 0
Organiczny przyrost fanów przekraczał 1000 osób dziennie, 3-tygodniowa akcja podwoiła liczbę fanów Mistrza na Facebooku i utrzymała silny trend wrozstowy

Finałowa wypowiedź Adama Małysza po zakończeniu Rajdu Dakar 2013

Powyższy film został zamieszczony wyłącznie w celach prezentacyjnych i nie stanowi własności 365Agencja - źródło Toyota Polska Youtube.

Partnerami tej akcji były uznane marki

Nasza efektywność

Tradycyjne działania reklamowe
Zintegrowane działania PR 365Agencja

Możemy zadbać też o Twoją markę!

Dobieramy rozwiązania w sposób indywidualny, adekwatnie do promocji, sytuacji i marki, mając zawsze na uwadze efektywność działań.

Zadzwoń teraz! 

+48 537 997 537

Contact Us

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.